O NAS

GRECKI POWIEW SMAKÓW

Tawerna AKROPOLIS

Atmosfera prawdziwej Grecji rządzi w naszej restauracji! Oferujemy nie tylko najlepsze przepisy na typowe greckie jedzenie ale także nastrój wielu rzeczy: wnętrza, muzyki, kelnerek i po prostu greckiego powietrza! Wkładamy nasze serce i duszę do każdego dania, które gotujemy, aby poczuć klimat Grecji! W branży kulinarnej działamy już od 15 lat. Jesteśmy znani ze wspaniałej autentycznej kuchni, profesjonalnego szefa kuchni i oddanego personelu.

Dodaj tu swój tekst nagłówka

5

nowoczesnych pokoi

9

lat na rynku

15

lat doświadczenia

BAZA NOCLEGOWA I RESTAURACJA

Atmosfera prawdziwej Grecji rządzi nastrojem w naszej restauracji. Oferujemy nie tylko przepisy typowej greckiej kuchni, ale także nastrój wielu rzeczy: wnętrza, muzyki i greckiego powietrza!
Ponadto naszym klientom proponujemy 5 nowocześnie urządzonych pokoi. Do dyspozycji naszych gości pozostawiamy 4 pokoje 2-osobowe oraz 1 pokój 3-osobowy. Zapraszamy !

CO O NAS MÓWIĄ?

Świetny lokal. Dziś mieliśmy tu zakończenie studiów z Doradztwa zawodowego. Jedzonko przygotowane bardzo szybko i do tego wszystko świeże. Polecam. Do tego przychodzi tu bardzo dużo ludzi na niedzielne obiadki
Justyna Kołodziej
Świetne miejsce, smaczne jedzenie i duże porcje. Gwarantowane zadowolenie nawet dla mocno wybrednych😄
Macedoński Alex
Bardzo smaczne i duże porcje w przystępnej cenie. Bardzo sympatyczna obsługa.
Anna Kobus

Call Now